Наши дела

За нашу гордость - наших предков. Акция 9 МАЯ 2012
День Победы - это праздник памяти и радости. Мы славили память наших предков и приобщали молодёжь нашими открытками интересоваться историей. Акция, занявшая чуть более трёх часов, прошла очень успешно... Подробнее

Книжная выставка в Киеве 10-13 ноября 2011г.
С 10 по 13 ноября в Киеве проходила 14-я международная книжная ярмарка. Это уже вторая выставка в этом году в Киеве, на которой издательство «Митраков» представляет публике уникальные книги русского учёного Н. Левашова.. Подробнее

Бигборд на ст. метро Олимпийская с 27.10.11 - 27.11.11
С 27 октября повесили наш плакат сроком на один месяц. Висит он на стене – в направлении метро Оболонь! Посередине перона. Все желающие могут воочию убедится или просто полюбоваться сами. Подробнее

Книжная выставка-ярмарка в Киеве 7-10 апреля 2011г.
В море интеллектуального обмана, захлестнувшем всю планету, недавно появились книги, несущие людям чётко и понятно сформулированную правду о законах природы, о зарождении жизни, о нас с вами и нашей. Подробнее

Бигборд на ст. метро Лесная
Усилия и средства одного человека сравнимы с маленькими речушками и ключами бьющими сами по себе, обособленно. Но если они решают объединить усилия и создать реку, то получается мощный стремительный поток сметающий Подробнее

Акция 9 мая. Мы помним великие победы! 2011г.
Уважаемые господа! Приглашаем Вас присоединится к проведения дня победы и великого праздника “9 мая” Подробнее

Родина-мать зовёт! Акция 9 мая 2010г.
Утром, 9 мая, по Крещатику к площади Независимости прошел парад военной техники времен Великой Отечественной. В марше приняли участие и ветераны, и молодежь, и дети, которые несли цветы и воздушные шары и портреты героев войны… Подробнее

Прошлое

Що прикрили татаро-монгольським ярмом?

Вже давно не секрет, що « татаро-монгольського іга (ярма) » не було, і ніякі татари з монголами Русь не підкоряли .
Але хто і для чого сфальсифікував історію? Що було заховано за татаро-монгольським ярмом?

Кривава християнізація Русі …

Багато людей задають собі питання – А чи було монголо татарське іго? Ні, монголо-татарського іга не було.
Існує велика кількість фактів, які не лише однозначно спростовують гіпотезу про татаро-монгольську ярмі, а й говорять про те, що історія була спотворена навмисно, і, що робилося це з цілком певною метою …
Але хто і навіщо навмисне спотворив історію?
Які реальні події вони хотіли приховати і чому?

Якщо проаналізувати історичні факти, стає очевидно, що «татаро-монгольське іго» було придумано для того, щоб приховати наслідки від «хрещення» Київської Русі.
Адже ця релігія нав`язувалася далеко не мирним способом …
У процесі «хрещення» була знищена велика частина населення Київського князівства!
Однозначно стає зрозуміло, що ті сили, які стояли за нав`язуванням цієї релігії, в подальшому і сфабрикували історію, підтасовуючи історичні факти під себе і свої цілі …

Дані факти відомі історикам і не є секретними, вони є загальнодоступними, і кожен бажаючий без проблем може знайти їх в Інтернеті.
Опускаючи наукові вишукування і обгрунтування, котрі описані вже досить широко, підсумуємо основні факти, які спростовують велику брехню про «татаро-монгольську ярмі».

1. Чингісхан

Раніше на Русі за управління державою відповідали 2 особи: Князь і Хан. Князь відповідав за управління державою в мирний час.
Хан або «військовий князь» брав кермо управління на себе під час війни, у мирний час на його плечах лежала відповідальність за формування орди (армії) та підтримання її в бойовій готовності.

Чингіз Хан – це не ім`я, а титул «воєнного князя», який, у сучасному світі, близький до посади Головнокомандувача армією.
І людей, які носили такий титул, було кілька. Найвидатнішим з них був Тимур, саме про нього зазвичай і йде мова, коли говорять про Чингіз Хані.

У збережених історичних документах ця людина описаний, як воїн високого зросту з синіми очима, дуже білою шкірою, потужної рудуватою чуприною і густою бородою.
Що явно не відповідає прикметами представника монголоїдної раси, але повністю підходить під опис слов`янської зовнішності (Л. Н. Гумільов – «Давня Русь і Великий степ».).

У сучасній «Монголії» немає жодної народної билини, в якій би говорилося, що ця країна колись в давнину підкорила майже всю Євразію, рівно, як і немає нічого і про великого завойовника Чингіз Хані … (Н. В. Левашов «Помітний і незримий геноцид »).

2. Монголія

Держава Монголія з`явилася тільки в 1930-х роках, коли до кочівників, що проживають у пустелі Гобі, приїхали більшовики і повідомили їх, що вони – нащадки великих монголів, і їх «співвітчизник» створив свого часу Велику Імперію, чого вони дуже здивувалися і зраділи.
Слово «Могол» має грецьке походження, і означає «Великий». Цим словом греки називали наших предків – слов`ян. Ніякого відношення до назви будь-якого народу вона не має (Н. В. Левашов «Помітний і незримий геноцид»).

3. Склад армії «татаро-монголів»

70-80% армії «татаро-монголів» становили росіяни, решта 20-30% припадали на інші малі народи Русі, власне, як і зараз.
Цей факт наочно підтверджує фрагмент ікони Сергія Радонезького «Куликовська Битва».
На ньому чітко видно, що з обох сторін воюють однакові воїни. І цей бій більше схоже на громадянську війну, ніж на війну з іноземним завойовником.

4. Як виглядали «татаро-монголи»?

Зверніть увагу на малюнок гробниці Генріха II Побожного, який був убитий на Легніцком полі. Напис наступна: «Фігура татарина під ногами Генріха II, герцога Сілезії, Кракова та Польщі, вміщена на могилі в Бреслау цього князя, убитого в битві з татарами при Лігниці 9 квітня 1241» Як ми бачимо у цього «татарина» абсолютно російська зовнішність , одяг і зброю.
На наступному зображенні – «ханський палац у столиці монгольської імперії Ханбалику» (вважається, що Ханбалик – це нібито і є Пекін). Що тут «монгольського» і що – «китайського»?
Знову, як і у випадку з гробницею Генріха II, перед нами – люди явно слов`янського вигляду.
Росіяни каптани, стрілецькі ковпаки, ті ж густа борода, ті ж характерні леза шабель під назвою «елмані».
Дах ліворуч – практично точна копія дахів староруських теремів … (А. Бушков, «Росія, якої не було»).

5. Генетична експертиза

За останніми даними, отриманим в результаті генетичних досліджень, виявилося, що татари і росіяни мають дуже близьку генетику.
Тоді як відмінності генетики росіян і татар від генетики монголів – колосальні: «Відмінності російського генофонду (майже повністю європейського) від монгольського (майже повністю центрально-азіатського) дійсно великі – цe як би два різних світи …» (oagb.ru).

6. Документи в період татаро-монгольського ярма

За період існування татаро-монгольського ярма не збереглося жодного документа на татарській чи монгольською мовою.
Але зате є безліч документів цього часу російською мовою.

 7. Відсутність об`єктивних доказів, що підтверджують гіпотезу про татаро-монгольське ярмо – іго.

На даний момент немає оригіналів будь-яких історичних документів, які б об`єктивно доводили, що було татаро-монгольське іго. Але зате є безліч підробок, покликаних переконати нас в існуванні вигадки під назвою «татаро-монгольське іго».
Ось одна з таких підробок. Цей текст називається «Слово про погибель руської землі» і в кожній публікації оголошується «уривком  не дійшла до нас у цілості поетичного твору …
Про татаро-монгольську навалу»:

«О, світло світла і чудово прикрашена земля Руська! Багатьма красотами прославлена ти: озерами багато слави, річками і джерелами місцевошанованих, горами, крутими пагорбами, високими дібровами, чистими полями, чудовими звірами, різноманітними птахами, незліченними містами великими, селищами славними, садами монастирськими, храмами божими і князями грізними, боярами чесними і вельможами багатьма.
Всім ти сповнена, земля Руська, про православна віра християнська! .. »

У цьому тексті немає навіть натяку на «татаро-монгольське іго».
Але зате в цьому «древньому» документі присутній такий рядок: «Усім ти сповнена, земля Руська,  православна віра християнська!»

До церковної реформи Никона, яка була проведена в середині 17 століття, християнство на Русі називалося «правовірним».
Православним воно стало називатися тільки після цієї реформи …
Отже, цей документ міг бути написаний не раніше середини 17 століття і ніякого відношення до епохи «татаро-монгольського ярма» не має …

На всіх картах, які були видані до 1772 року і надалі не виправлялися можна побачити наступну картину. Західна частина Русі називається Московія, або Московська Тартарія … У цій маленькій частині Русі правила династія Романових.
Московський цар до кінця 18 століття називався правителем Московської Тартарії або герцогом (князем) Московським.
Інша частина Русі, що займала практично весь материк Євразія на сході і півдні від Московії того часу називається Тартарія або Російська Імперія (див. карту).

У 1-му виданні Британської енциклопедії 1771 про цю частину Русі написано наступне:

«Тартарія, величезна країна в північній частині Азії, що межує з Сибіром на півночі і заході: яка називається Велика Тартарія.
Ті Тартари, що живуть південніше Московії і Сибіру, називаються Астраханським, Черкаськими і Дагестанськими, що живуть на північно-заході від Каспійського моря, називаються Калмикскі Тартари і які займають територію між Сибіром і Каспійським морем; узбецькими Тартарами і Монголами, які мешкають на північ від Персії та Індії і , нарешті, Тибетськими, що живуть на північно-захід від Китаю … »

Звідки пішла назва Тартарія

Наші предки знали закони природи і реальний пристрій світу, життя, людини.
Але, як і зараз, рівень розвитку кожної людини не був однаковим і в ті часи. Людей, які в своєму розвитку пішли значно далі за інших, і які могли управляти простором і матерією (керувати погодою, зціляти хвороби, бачити майбутнє і т.д.), називали Волхвами.
Тих з Волхвів, хто вмів керувати простором на планетарному рівні і вище, називали Богами.

Тобто, значення слова Бог, у наших предків було зовсім не таким, яким воно є зараз. Богами були люди, які пішли у своєму розвитку набагато далі, ніж переважна більшість людей.
Для звичайної людини їх здатності здавалися неймовірними, тим не менш, боги теж були людьми, і можливості кожного бога мали свою межу.

У наших предків були покровителі – Бог Тархов, його ще називали Даждьбог (що дає Бог) і його сестра – Богиня Тара. Ці Боги допомагали людям у вирішенні таких проблем, які наші предки не могли вирішити самостійно.
Так ось, боги Тархов і Тара навчали наших предків того, як будувати будинки, обробляти землю, писемності і багато чому іншому, що було необхідно для того, щоб вижити після катастрофи і з часом відновити цивілізацію.

Тому, ще зовсім недавно наші предки говорили чужинцям «Ми діти Тарха і Тари …».
Говорили так, тому що в своєму розвитку, дійсно були дітьми по відношенню до значно пішли в розвитку Тархов і Тарі. І жителі інших країн називали наших предків «Тархтарамі», а надалі, через складність у вимові – “Тартар”. Звідси і пішла назва країни – Тартарія …

Хрещення Русі

Причому тут хрещення Русі? – Можуть запитати деякі. Як виявилося, дуже навіть причому.
Адже хрещення відбувалося далеко не мирним способом … До хрещення, люди на Русі були освіченими, практично всі вміли читати, писати, рахувати (див. статтю «Російська культура старша за європейську»).
Згадаємо з шкільної програми з історії, хоча б, ті ж «Берестяні грамоти» – листи, які писали один одному селяни на бересті з одного села в іншу.

У наших предків був ведичний світогляд, як я вже писав вище, це не було релігією.
Так як суть будь-якої релігії зводиться до сліпого ухвалення будь-яких догм і правил, без глибокого розуміння, чому потрібно робити саме так, а не інакше.
Ведичний світогляд ж давав людям саме розуміння реальних законів природи, розуміння того, як влаштований світ, що є добре, а що – погано.

Люди бачили, що відбувалося після «хрещення» у сусідніх країнах, коли під впливом релігії успішна, високорозвинена країна з освіченим населенням, в лічені роки занурювалася в невігластво і хаос, де читати і писати вміли вже тільки представники аристократії, і то далеко не всі. ..

Всі чудово розуміли, що в собі несе «Грецька релігія», в яку збирався хрестити Київську Русь князь Володимир Кривавий і ті, хто стояв за ним.
Тому ніхто з жителів тодішнього Київського князівства (провінції, що відкололася від Великої Тартарії) не брав цю релігію.
Але за Володимиром стояли великі сили, і вони не збиралися відступати.

У процесі «хрещення» за 12 років насильницької християнізації було знищено, за рідкісним винятком, практично все доросле населення Київської Русі.
Тому що нав`язати таке «вчення» можна було тільки нерозумним дітям, які, в силу своєї молодості, ще не могли розуміти, що така релігія звертала їх на рабів і в фізичному, і духовному сенсі цього слова. Всіх же, хто відмовлявся приймати нову «віру» – вбивали. Це підтверджують факти, які дійшли до нас .
Якщо до «хрещення» на території Київської Русі було 300 міст і проживало 12 мільйонів жителів, то після «хрещення» залишилося тільки 30 міст і 3 мільйони населення! 270 міст були зруйновані! 9 мільйонів людей було вбито! ( «Русь православна до прийняття християнства і після»).

Але незважаючи на те, що практично все доросле населення Київської Русі було знищено «святими» хрестителями, ведична традиція не зникла.
На землях Київської Русі встановилося, так зване, двовір`я. Велика частина населення чисто формально визнавало нав`язану релігію рабів, а сама продовжувала жити за ведичної традиції, правда, не виставляючи це напоказ.
І це явище спостерігалося не тільки в народних масах, але й серед частини правлячої еліти. І такий стан речей зберігався аж до реформи патріарха Никона, який придумав, як можна всіх обдурити.

Але ведична Слов`яно-Арійська Імперія (Велика Тартарія) не могла спокійно дивитися на підступи своїх ворогів, які знищили три чверті населення Київського Князівства.
Тільки її дії у відповідь не могли бути миттєвими, в силу того, що армія Великої Тартарії була зайнята конфліктами на своїх далекосхідних кордонах.
Але ці дії у відповідь ведичної імперії були здійснені і увійшли в сучасну історію в спотвореному вигляді, під назвою монголо-татарської навали орд хана Батия на Київську Русь.

Тільки до літа 1223 на річці Калці з`явилися війська Ведичної Імперії.
І об`єднане військо половців і руських князів було повністю розбите. Так нам забивали на уроках історії, і ніхто не міг пояснити до ладу, чому російські князі билися з «ворогами» так мляво, а багато з них переходили навіть на бік «монголів»?

Причина такої нісенітниці була в тому, що російські князі, що прийняли чужу релігію, чудово знали, хто і чому прийшов …

Так ось, не було ніякого монголо-татарського нашестя та іга, а було повернення бунтівних провінцій під крило метрополії, відновлення цілісності держави.
У хана Батия було завдання повернути під крило ведичної імперії західноєвропейські провінції-держави, і зупинити навалу християн на Русь.
Але сильний опір деяких князів, відчуших смак ще обмеженоі, але дуже великої влади князівств Київської Русі, і нові заворушення на далекосхідної кордоні не дозволили довести ці плани до завершення (Н. В. Левашов «Росія в кривих дзеркалах», Том 2.).

Висновки

По суті, після хрещення в Київському князівстві в живих залишилися тільки діти і дуже мала частина дорослого населення, яка прийняла Грецьку релігію – 3 мільйони чоловік з 12-мільйонного населення до хрещення.
Князівство було повністю розорене, велика частина міст і сіл розграбована і спалена.
Але ж точно таку ж картину малюють нам автори версії про «татаро-монгольське іго», відмінність лише в тому, що ці ж жорстокі, дії там робили нібито «татаро-монголи»!

Як було завжди, переможець пише історію. І стає очевидним, що для того, щоб приховати всю жорстокість, з якою було хрещено Київське князівство, і з метою присікти всі можливі питання, і було згодом придумано «татаро-монгольське іго».
Дітей виховали в традиціях Грецької релігії (культ Діонісія, а в подальшому – Християнство) і переписали історію, де всю жорстокість звалили на «диких кочівників» …

Карта Де Ліля, 1706 р.
Карта Тартарії, 1714 р.
Историчний атлас, 1820 р.


Оставить комментарий