Наши дела

За нашу гордость - наших предков. Акция 9 МАЯ 2012
День Победы - это праздник памяти и радости. Мы славили память наших предков и приобщали молодёжь нашими открытками интересоваться историей. Акция, занявшая чуть более трёх часов, прошла очень успешно... Подробнее

Книжная выставка в Киеве 10-13 ноября 2011г.
С 10 по 13 ноября в Киеве проходила 14-я международная книжная ярмарка. Это уже вторая выставка в этом году в Киеве, на которой издательство «Митраков» представляет публике уникальные книги русского учёного Н. Левашова.. Подробнее

Бигборд на ст. метро Олимпийская с 27.10.11 - 27.11.11
С 27 октября повесили наш плакат сроком на один месяц. Висит он на стене – в направлении метро Оболонь! Посередине перона. Все желающие могут воочию убедится или просто полюбоваться сами. Подробнее

Книжная выставка-ярмарка в Киеве 7-10 апреля 2011г.
В море интеллектуального обмана, захлестнувшем всю планету, недавно появились книги, несущие людям чётко и понятно сформулированную правду о законах природы, о зарождении жизни, о нас с вами и нашей. Подробнее

Бигборд на ст. метро Лесная
Усилия и средства одного человека сравнимы с маленькими речушками и ключами бьющими сами по себе, обособленно. Но если они решают объединить усилия и создать реку, то получается мощный стремительный поток сметающий Подробнее

Акция 9 мая. Мы помним великие победы! 2011г.
Уважаемые господа! Приглашаем Вас присоединится к проведения дня победы и великого праздника “9 мая” Подробнее

Родина-мать зовёт! Акция 9 мая 2010г.
Утром, 9 мая, по Крещатику к площади Независимости прошел парад военной техники времен Великой Отечественной. В марше приняли участие и ветераны, и молодежь, и дети, которые несли цветы и воздушные шары и портреты героев войны… Подробнее

Религия

Микола Лєвашов «До питання про духовність»

Після розпаду Радянського Союзу, в якому царював вульгарний матеріалізм, російська християнська церква, оголосила себе носієм «духовності»! І стала інтенсивно насаджувати через всі засоби масової інформації думку, що порятунок нації — в духовності, а вона (церква) є її носієм! І при цьому церква звинувачувала в етичному розкладанні саме наслідки вульгарного атеїзму радянських часів.
У чомусь церковники, звичайно, мають рацію і в першу чергу в тому, що створена після революції нова релігія, яку назвали комунізмом, обіцяла людям рівність, братерство і справедливість, річки молочні з киселевими берегами не після смерті, а за життя! Лише спочатку треба було знищити ворогів, які не хотіли побудови раю-комунізму на Землі, потім треба було відновлювати зруйноване господарство і знову знищувати «ворогів народу», а потім — Друга Світова Війна і відновлення економіки після неї, потім Холодна Війна, і нарешті Микита Хрущев оголосив, що ще сучасне йому покоління житиме … при комунізмі!

Мільйони людей вірили в можливість побудови «комуністичного раю» на Землі і … затягували свої паски, працювали добровільно по п’ятнадцять-шістнадцять годин в день, аби хоч би їх діти жили в комуністичному «раю». А потім — аби діти дітей, а потім — діти дітей, дітей, і … настав момент, коли більшість зрозуміла, що вони гналися за «морквиною», яку перед ними «повісили» на вудці в повній відповідності з притчею про Ходжу Насредіна, який заставляв рухатися свого ОСЛА в потрібному напрямі, повісивши перед його носом морквину на вудилищі!

Потім більшість, що будувала комунізм, зрозуміла, що вона-таки його . побудувала, лише не для себе, а для «слуг народу», які і жили при комунізмі! Масове пробудження сталося після того, як в 1987 і 1989 рр. було знищено генератори, що впливали на психіку мас, заставляючи людей робити те, що вигідно ляльководам! Маси прокинулися і … втратили віру в добро і справедливість! І це цілком природно і зрозуміло. Ось тільки ляльководи, що стоять за комуністичним «раєм» на Землі і християнським «раєм» на «небі», одні і ті ж — СОЦІАЛЬНІ ПАРАЗИТИ!

З приводу «духовності», про яку говорять церковники, необхідно привести деякі пояснення. Почну з того, що до 1917 року правовірне християнство, бо такою була його назва, довгий час, без малого ТИСЯЧУ РОКІВ домінувало на європейських землях русів! І через це, вже багато поколінь народжувалися і вмирали в лоні християнської церкви. Людина народжувалася, і її несли хрестити в церкву, з перших років свого життя людина знаходилася під тотальним контролем церкви, всі свята були християнськими, недільні служби, церковноприходські школи, закон Божий в гімназіях і вищих учбових закладах.
Коротше, християнство було державною релігією Російської Імперії! Майже тридцять поколінь підряд руси насичувалися «духовністю» християнства і майже за тисячу років християнства на Русі ця духовність повинна була опинитися на дуже високому рівні!

І що ж сталося в 1917 році і в подальших роках після революції?
«Високодуховні» люди вбивали один одного мільйонами, вирізували людей під корінь, аж до немовлят лише за те, що вони належали до інших соціальних класів і верств населення. Не тому, що ці люди зробили щось погане, а лише тому, що належали до класів, які хтось оголосив такими, що підлягають знищенню!
І ті, хто віддавав такі накази, не були ні росіянами за національністю, ні християнами за своєю релігією, а релігією у них був Золотий Тілець — суть Тори! І знищувався руками «ВИСОКОДУХОВНИХ ЛЮДЕЙ», випестуваних на християнських цінностях, ЦВІТ НАЦІЇ РУСІВ! І хай накази на знищення віддавали люди, що ненавиділи російський народ, але … виконували ці накази, в основному, російські люди, знищували своїх власних братів, сестер, татів, матерів і не лише по своїй нації, але і по своїй крові! Вбивали і тих, хто робив їм зло, і тих, хто робив лише добро! Вбивали, насилували, грабували, і … робили це «високодуховні» люди, що впродовж багатьох поколінь вбирали в себе християнську «духовність»!

Тут варто трохи пригадати про те, що ж це за «духовність»!
А нав’язувана церквою «духовність» є ні що інше, як рабська покірливість долі, покірливе прийняття посланого «зверху» і так далі. І чуючи щодня слова — «ти РАБ», люди стали РАБАМИ В ДУШІ! І саме раби в душі витворяли всі ці безчинства — вбивали, грабували, насилували!
Куди ж відразу поділася християнська духовність?
Та вона нікуди не дівалася, її ПРОСТО НЕ БУЛО!

А були духовно зломлені люди, в яких саме в церкві вбивали все людське, вселяючи — ТИ РАБ! ТИ РАБ!!! Адже лише раби в душі, почувши обіцянку отримати рай на Землі, готові були вбивати інших, ні в чому не винних людей! Головне, аби заслужити собі на місце в цьому земному «раю» для себе і своїх нащадків! І вбивали ради цього інших, у тому числі і тих, хто зробив їх рабами в душі — священиків! Адже священики обіцяли райське життя після смерті, а більшовики — за життя! З’явилася нова, лише бажаніша приманка, і … забули рабські душі про свою високу «духовність»!
Адже подібне ніколи не сталося б, якби наші предки зберегли ведичний світогляд, згідно якому людина ВІЛЬНА!
Коли поважати треба того, хто ГІДНИЙ ПОШАНИ!
Допомагати потрібно тому, хто ГІДНИЙ ДОПОМОГИ!
Любити треба того, хто ГІДНИЙ ЛЮБОВІ і так далі.
Духовність не в тому, аби відстояти в церкві всі служби, ревно молитися вдень і вночі, строго дотримуватися постів і каятися в своїх існуючих і вигаданих гріхах!

Духовність не в тому, аби замурувати себе живцем в келії і молитися… молитися… молитися!
Духовність не в тому, аби піти в глухе місце і там теж молитися… молитися… молитися, нічого НЕ РОБЛЯЧИ!
Все це не потрібне, і нікому нічого не дає, крім того, що людина безмістовно проживає своє життя, вбиваючи в собі людину, своїм фанатизмом випалюючи в собі все людське! Адже саме на це штовхають церковники найбільш активних людей, сильних людей нації, заставляючи йти по фальшивому шляху у пошуках духовності і сенсу життя!
Скільки таких людей даремно загубили свої життя, провівши їх в молитвах, замість того аби свою енергію направити на ПОБУДОВУ, на БОРОТЬБУ З НЕСПРАВЕДЛИВІСТЮ!

І прояв високої духовності не полягає в тому, аби відрубати собі великий палець лівої руки сокирою, щоб не піддатися плотській спокусі! Все це підміна понять! Духовній людині не треба рубати собі пальці, аби не піддатися плотській спокусі — духовна людина просто НЕ РЕАГУВАТИМЕ НА ПОХІТЬ!
Адже подібна реакція говорить про домінування інстинктів над свідомістю, чого НЕ МОЖЕ БУТИ ЗА НАЯВНОСТІ ДУХОВНОСТІ, ТИМ БІЛЬШЕ ВИСОКОЇ! І не тому, що духовній людині «нічого такого не треба», а тому, що у духовної людини НЕ МОЖЕ БУТИ ЖОДНОЇ РЕАКЦІЇ НА ПОХІТЬ САМКИ, у духовної людини можуть бути почуття ЛЮБОВІ ДО ОДНІЄЇ ЄДИНОЇ ЖІНКИ!
Духовна людина ставить інтереси інших, інтереси нації ВИЩЕ СВОЇХ ВЛАСНИХ і навіть ВИЩЕ ЗА ЦІННІСТЬ СВОГО ВЛАСНОГО ЖИТТЯ! І при цьому НЕ ЧЕКАЄ ВДЯЧНОСТІ ЗА ЦЕ!
Духовна людина не шукає особистої вигоди, не жаліє себе ради інтересів свого народу, її не можна залякати, купити, змусити зробити щось проти СОВІСТІ!
Її можна лише убити, знищити фізично, та й то, духовна людина НЕ СТАНЕ НАВКОЛІШКИ, в чеканні, коли їй переріжуть горлянку, покірливо склавши руки в молитві, а боротиметься з ворогом до останньої краплі крові, до свого останнього подиху!

Духовна людина присвятить своє життя не молитвам Богові, аби всі попали після смерті в рай, а реальним справам на благо свого народу, на те, аби діти були щасливі, а люди похилого віку ситі і доглянуті, аби багатіла країна, багатів народ, багатів не лише матеріально, але й духовно, рухаючись до світла через прояснення знаннями!
Люди, що несуть духовність, НЕ СТАНУТЬ наживати МІЛЬЯРДИ на торгівлі АЛКОГОЛЕМ І СИГАРЕТАМИ, які погубили стільки життів, принесли стільки страждань людям, зруйнували стільки сімей, стількох дітей залишили сиротами і штовхнули на вулицю!

Люди, що несуть духовність, не стануть згодовувати свиням паски, які старенькі пекли своїми власними руками, а потім стояли всю ніч, слухаючи пасхальну службу, аби потім вручити свою паску батюшці! Все це НЕ ДУХОВНІСТЬ, а лише видимість духовності! І це відноситься не лише до правовірного християнства, але і до всіх інших релігій, які створили соціальні паразити, аби маніпулювати свідомістю мас!
Не несуть духовності і східні «гуру» різного розливу, тому що, скільки не медитуй, Світ НЕ СТАНЕ КРАЩИМ! Будь-який вид медитації це лише різновид молитви, оскільки запускає одні і ті ж механізми і, в принципі, служить одним і тим же цілям — відвести людей від РЕАЛЬНИХ ДІЙ, які ДІЙСНО МОЖУТЬ ЗМІНИТИ СВІТ НА КРАЩЕ! Дій, від яких людина стає краща, крапля по краплі видавлюючи з себе раба і тварину!

Микола Лєвашов, 5 лютого 2009 року
www.levashov.info

Джерело – http://vov66.com/articles/e/4/Оставить комментарий