Наши дела

За нашу гордость - наших предков. Акция 9 МАЯ 2012
День Победы - это праздник памяти и радости. Мы славили память наших предков и приобщали молодёжь нашими открытками интересоваться историей. Акция, занявшая чуть более трёх часов, прошла очень успешно... Подробнее

Книжная выставка в Киеве 10-13 ноября 2011г.
С 10 по 13 ноября в Киеве проходила 14-я международная книжная ярмарка. Это уже вторая выставка в этом году в Киеве, на которой издательство «Митраков» представляет публике уникальные книги русского учёного Н. Левашова.. Подробнее

Бигборд на ст. метро Олимпийская с 27.10.11 - 27.11.11
С 27 октября повесили наш плакат сроком на один месяц. Висит он на стене – в направлении метро Оболонь! Посередине перона. Все желающие могут воочию убедится или просто полюбоваться сами. Подробнее

Книжная выставка-ярмарка в Киеве 7-10 апреля 2011г.
В море интеллектуального обмана, захлестнувшем всю планету, недавно появились книги, несущие людям чётко и понятно сформулированную правду о законах природы, о зарождении жизни, о нас с вами и нашей. Подробнее

Бигборд на ст. метро Лесная
Усилия и средства одного человека сравнимы с маленькими речушками и ключами бьющими сами по себе, обособленно. Но если они решают объединить усилия и создать реку, то получается мощный стремительный поток сметающий Подробнее

Акция 9 мая. Мы помним великие победы! 2011г.
Уважаемые господа! Приглашаем Вас присоединится к проведения дня победы и великого праздника “9 мая” Подробнее

Родина-мать зовёт! Акция 9 мая 2010г.
Утром, 9 мая, по Крещатику к площади Независимости прошел парад военной техники времен Великой Отечественной. В марше приняли участие и ветераны, и молодежь, и дети, которые несли цветы и воздушные шары и портреты героев войны… Подробнее

Прошлое

Ісус народився 1000 років тому?

“Історію людської цивілізації потрібно переписати” – наполягає дослідник. Все це нагадує головну ідею американської кінострічки “Матриця” – всіх нас тримає в своїх руках авторитарна “система”, реальний світ абсолютно не такий, яким ми його сприймаємо, а те, що ми бачимо і відчуваємо – лише плід чиєїсь уяви. І є лише один вихід…

Про “Матрицю” я згадав, коли познайомився з Олександром Мельником, вчителем Берегівської школи-інтернату. Простий закарпатський вчитель географії якось захопився розробками московських математиків А.Т.Фоменко, Г.В. Носовського та їх колег з МДУ, які ще 30 років тому створили цікаву гіпотезу.

Автор сміливої
гіпотези О.Мельник

Вона дістала назву “нова хронологія”, поєднавши у собі історію та математику. Математики проаналізували історію сучасної цивілізації за допомоги сучасних методів і були вражені. Виявляється, що історія нашої ери як мінімум на 1000 років коротша, ніж вважалося раніше! А починається вона з народження Ісуса Христа у 1054 році.
Це можна було б вважати за фарс, але звичайний вчитель знайшов підтвердження цієї гіпотези спочатку у Берегові. А недавно і в Ужгороді.
Нове відкриття йому допомогла зробити книга Йосипа Кобаля “Ужгород відомий і невідомий”. А точніше фотографія входу до Ужгородського замку, яка була зроблена ймовірно на початку ХХ століття. Справа у тім, що над воротами ясно видно напис A. D. J 5 9 8. А це, на його думку, означає “нашої ери від народження Ісуса 598 року”. Тобто перебудували (а може збудували) замок тільки у 1652 році за сьогоднішнім літочисленням.
Олександр Мельник вирушив до Ужгорода, але надпис на своєму місці не знайшов. Він… змістився у бік і тепер читається як A.D.1598. Нова загадка – кому це було потрібно?

Таємниця палацу графа Бетлена

Вважається, що це найстарша будівля Берегова. Зараз тут знаходиться професійне училище та музей Берегівщини. Побудував її нібито князь Трансільванії Габор Бетлен (1581-1629) у останній рік свого життя.

Князь Бетлен спорудив літню садибу на місці колишнього монастиря, знищеного реформатами. Одноповерхову будову прикрашають шість колон у стилі епохи Відродження, а підвал зберіг свою початкову готичну стелю. На думку О.Мельника, очевидно, він є залишком монастиря, а берегівські ченці, ймовірно, і зберігали вірну хронологію “від народження Ісуса”.

Якось Олександр Мельник, будучи під впливом нещодавно прочитаної книжки йшов на роботу. І тільки в цей день випадково звернув свою увагу на надпис на стіні. І ледь на присів від несподіванки. “Я неодноразово заходив сюди, адже деякий час викладав в училищі, – розповідає Олександр Мельник – Але ніколи не міг уявити, що це настільки унікальне місце”.

Загадковий надпис
у Берегові

На стіні фасаду Графського палацу він побачив виїмку білого кольору, де знаходиться цікавий напис. Добре видно, що під прізвищем BETHLEN на стіні вибито чотири знаки J 6 2 9 і віньєтка.

Берегівський історик розмірковує: “Перший знак традиційно читається як “1”, так вважають і закарпатські історики. Але ж добре видно, що це не одиниця, а літера “J“! Цифри “6” і “9” зрозумілі. А от третій знак… Він читається, як “Z”. Чому? Справа в тому, що це звичайна цифра “2”. У середньовіччя первісний зміст арабських цифр полягав у кількості кутів: 1 – один кут, 2 – два кути, 3 – три кути і так далі. Якщо уважно дивитись і вдумливо проаналізувати, то напрошується висновок, що на стіні вибито “J 629”, тобто “Jesus 629”, що означає “Ісуса 629-й рік”!

Олександр Мельник робить висновок, що господарі Графського палацу добре знали справжню хронологію і точно знали кількість років, що минула після народження Ісуса Христа.

Навіщо приховувати справжню дату народження Христа?

“Висновки, до яких прийшли вчені, не просто цікаві, а деколи дивовижні, – каже Олександр Мельник. – Більшість людей сприймає їх як божевільні гіпотези. Але це тільки спочатку. Коли познайомишся з методами досліджень авторів гіпотези і їх доводами, з’являється бажання розібратись і знайти інші докази, хоча їх у багатотомній і дуже об’ємній роботі достатньо. Для доведення своєї ідеї автори використовують дані астрономії, географії, геології, теології, літератури, мовознавства, мистецтвознавства тощо”.

Фоменко і Носовський вважають, що історія сучасної цивілізації людства є набагато коротшою і нараховує біля 1000 років. Все, що знаходиться за межею у 1000 років, переходить у категорію міфів, легенд, народних традицій, вірувань тощо.

Сучасну хронологію історичних подій почали розробляти за наказом Папи римського не дуже освічені у цих питаннях монахи на ім’я Скалігер і Петавіус. А сучасна історична наука вже біля 400 років користується цією хронологією, не розуміючи що там є декілька серйозних помилок. Ці помилки були як природними, так і навмисними. Однією з головних помилок “скалігеровської” хронології є дата народження Ісуса Христа. Автори намагаються довести, що ця подія відбулась приблизно на 1000 років пізніше від прийнятої дати.

Навіщо це було зроблено? Можливо важко було у ці роки втиснути житія всіх святих католицької церкви, а може з іншою метою?
Історик Олександр Мельник довго міркував над тим, чи може бути правдою те, що вся історія світу і особливо Русі до ХVIII ст. містить багато неправди і помилок.

Доти поки не знайшов підтвердження цієї сміливої гіпотези у в Берегові, на стіні Графського палацу, найдавнішої світської споруди міста. Про це впевнено заявив навіть у новинах на каналі 1+1, в обласній пресі. Але нікому до того діла нема.

Тепер, коли з’явився ще один речовий доказ, справа стала ще більш цікавішою. Ось тільки питання: кому було вигідно замальовувати справжню дату на воротами до Ужгородського замку і робити нову, принципово іншу

Ймовірно, у Європі діяла за наказом Святого престолу таємна група, яка намагалася знищити автентичні написи, де йшлося про рік побудови (або перебудови) деяких старовинних будівель. До Закарпаття їх руки не дійшли, може, вважали цю територію не вартою своєї уваги? Тим не менше, напис в Ужгородському замку змінили вже в ХХ столітті. Значить, “змовників” досі хтось фінансує? На черзі берегівський палац Бетлена, на якому, можливо, єдиний в Європі доказ гіпотези про “нову хронологію” всесвітньої історії.

Палац угорського
графа Бетлена

Значить, тримати у таємниці справжню дату народження Ісуса Христа і початок “нашої ери” комусь вигідно до нинішнього дня? Це справді схоже на якусь “масонську змову”, яка триває понині.

До речі, декілька років тому з будівлі палацу графа Бетлена таємничо щезла дошка, де було вказано, що цей пам’ятник архітектури був побудований у 1629 році і охороняється державою. Ніякої додаткової цінності дошка собою не являла і була міцно закріплена. Можливо, це також початок якоїсь спланованої акції?

Пам’ятку необхідно пильно охороняти

Ми можемо тільки подякувати реставраторам і будівельникам, які свідомо чи несвідомо, на відміну від європейських, не знищили цей нестандартний напис.

Олександр Мельник каже, що подібних місць у світі лише декілька, і серед них – перші церкви XVI ст. в Америці і Європі. Отож, він закликає ретельніше досліджувати старовинні будівлі нашої області, і базуючись на логіці, читати те, що написано, а не те, що говорять нам сучасні вчені. А ще пильніше охороняти наші пам’ятки, адже можемо втратити останні речові докази.

І все ж таки питання – коли ж народився Ісус Христос – залишається відкритим. Історична наука стверджує, що вперше дату Різдва Христова обрахував римський чернець Діонісій Малий у VI ст. н.е. Але ці підрахунки ставились під сумнів на Заході до XV ст., а у Візантії так і не були канонізовані. Тільки з 1431 р. ера “від Різдва Христова” використовується у Папській канцелярії.

Один з їх висновків авторів “нової хронології” такий: у середньовіччі було добре відомо, коли народився і жив Ісус.

Так само провадились і записи. Наприклад, І.300 (тобто 300 років від Ісуса). Або Х.ІІІ, що означало “Христа третє століття” (зверніть увагу на крапку після Х та І). З часом інформація про те, що літери на початку формул означають перші літери імен Христос та Ісус, була втрачена, і з XVII століття вони стали розумітись як числа. Тому надпис на стіні Графського палацу в Берегові – справді дуже цікаве відкриття, яке заслуговує на увагу.

Отже, є вірогідність, що історію нам таки прийдеться переписати наново.

А якщо вся історія людства – лише фальсифікація?

Не даремно я згадав на початку сюжет “Матриці”, адже він, за задумом сценариста, майже повністю побудований на Новому Заповіті. Згідно з Євангелієм кожен віруючий “раніше не бачив, а тепер прозрів…”, так прозрів і головний герой фільму. Окрім того, він виявився Месією, який повинен врятувати людство від духовного рабства. Тому, можливо, комусь було вигідно “розтягнути” й нашу історію на 1000 зайвих років і приховати час, коли народився Ісус Христос – обіцяний пророками Месія? А якщо уявити собі, що вся історія, яку ми вивчали за шкільними підручниками, – фальсифікована? І багато визначних подій взагалі ніколи не відбувалися, а більшість відомих історичних осіб – люди, які ніколи не жили на землі? Адже до нашого часу збереглося зовсім незначна кількість документів-оригіналів до ХVІІІ століття. Що казати, якщо навіть ХХ століття до сих пір приховує від нас багато фактажу, іноді важко довіряти навіть очевидцям, які можуть невірно сприймати події через призму часу. Можливо, якщо прийняти гіпотезу “нової хронології”, то легше буде зрозуміти слова воскреслого Ісуса Христа про своє швидке повернення…

У середньовіччі вважалося, що Ісус прийде вдруге на Землю, аби вершити Суд над грішниками через тисячу років після свого Воскресіння. Згідно “нової хронології” цей час очікує нас у 2054 році.
http://h.ua/story/5775/

Доповнення до статті
Фото з Кам’янця-Подільського – підтвердження гіпотези!?

А також
Додаткова інформація про день народження та життя Ісуса Христа у книзі Світлани де Роган-Лєвашової «Одкровення» розділи «Ізидора». Події відбуваються з 1555-1559 роках.
Ізидора-3. Метеора

Ізидора-5. Пітьма

Джерело – http://vov66.com/articles/e/3/Оставить комментарий